Źródło: http://znowcosupieklam.blogspot.com/2017/02/eklery-z-kawowym-kremem.html
Wczoraj byly slone zakaski, za to dzis wracam ze slodkosciami i doza sentymentu do dzieciecych lat. Wlasnie ptysie i eklerki kojarza mi sie z latami blogiej beztroski i slodkiego dziecinstwa. Wypady z mama do miasta do cukierni na male co nieco prawie zawsze konczyly sie zamowieniem przeze mnie ptysia, eklerka albo ( co juz wiecie klik) bajaderki;P Poniewaz lubie wracac do przyjemnych slodkich wsp...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478