Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2016/10/dynia-slodko-kwasna-najlepsza-do-sloika.html
Male, slodko-kwasne kosteczki dyni wprost uwielbiam, bez problemu moge zjesc caly sloik takiej dyni bez zadnych dodatkow. Zalezalo mi, by dynia nie byla zbyt octowa i ten smak i zapach zupelnie nie zdominowal przetworow. W tym roku (w ramach testow) postanowilam przygotowac kilka wersji zalewy i znalezc ta jedyna, idealnie slodka a zarazem kwasna. I mysle, ze mi sie udalo :) Dynia smakuje oblednie...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 909
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532