Źródło: http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com/2016/01/drozdzowe-ciasto-kapane.html
Czy slyszeliscie kiedys o tzw. ciescie kapanym? Smakuje wysmienicie !Skladniki:½ kg maki,1 kostka margaryny,1 szklanka gestej smietany,5 dag drozdzy,1 szczypta soli,Wykonanie:Rozrobic drozdze, nastepnie dodac do pozostalych skladnikow-wyrobic ciasto, owinac sciereczka i wlozyc do zimnej wody na 25 minut.Piec w temperaturze 190 stopni przez 25 -35 minut w zaleznosci od grubosci.
Quesadilla to swietna potrawa na szybko, ktora... ⇖ 1680
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1669
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493