Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/09/deser-winogronowo-budyniowy.html
Mozna wiecznie marzyc o zmianie. Albo postawic sobie cel i wdrozyc go w zycie .:) :) :)I znowu winogronowo u mnie na blogu :) Tym razem szybki deser, ktory zawojowal moje kubki smakowe.Winogrona, zielona galaretka, do tego budyn i herbatniki. Rzecz banalna, ale pyyyyszna :) Ostatnio ciagle u mnie mnostwo slodkich propozycji ale jak nie korzystac z tego, co akurat kroluje w ogrodzie? Jablka, sliwk...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533