Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/02/deser-walentynkowy.html
Walentynki zblizaja sie wielkimi krokami. Czesc z Was na pewno obchodzi ten dzien w szczegolny sposob. A co za tym idzie szukacie zapewne jakis inspiracji. Mam nadzieje, ze moja propozycja Wam sie spodoba :) Taki deserek mozecie zrobic nawet bez okazji i na pewno sprawi wiele radosci ukochanej osobie. Jest nieskomplikowany, elegancki i po prostu pyszny :)400ml smietanki 30%2 lyzki cukru pudru2 lyz...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537