Źródło: https://smykwkuchni.blogspot.com/2016/03/dekoracja-stou-na-wielkanoc.html
Co sadzicie o takiej dekoracji stolu?Podoba Wam sie?;-)Mi bardzo! Buziaki! Kochani!
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1724
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1526