Źródło: https://pieprzyczfantazja.pl/2017/05/ciasto-z-rabarbare/
Cześć! Z racji, że w chodakach podwórkowych można było dziś biegać a nie w kaloszach obowiązkowo byłam troszkę na ogrodzie. Przy okazji nie omieszkałam skubnąć rabarbaru. W dzieciństwie rabarbar zanurzałam w cukrze….pycha….teraz już jakoś rzadziej przyznaję. Tyle tych czekolad, ciasteczek i innych marcepanów, że o takich słodyczach się nie pamięta. Upiekłam...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473