Źródło: http://gotujzprezesem.blogspot.com/2020/04/ciasto-z-rabarbarem-i-budyniowa-pianka.html
Uwielbiam rabarbar w każdej postaci, idealnie nadaje się do ciast, kompotów czy innych deserów. Dziś z mojego ogródka zerwałam pierwszy rabarbar i przygotowałam przepyszne, lekkieciasto z rabarbarem i budyniową pianką. Połączenie kwaśnego rabarbaru i słodkiej budyniowej pianki jest po prostu znakomite i mam nadzieję, że Wam również ono zasmakuje ;) Wypróbujcie koniecznie!...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 24
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532