Źródło: http://kruchebabeczki.blogspot.com/2021/05/ciasto-z-rabarbarem-i-budyniem.html
Dzień dobry :-) Rabarbar właśnie się zaczyna. Mnie udało się kupić taki ładny. Dzieci bardzo chciały ciasto i udało się jeszcze zrobić dżem. Pomysł na ciasto zaczerpnięty stąd (klik). Ciasto z rabarbarem i budyniem wychodzi pyszne. Jest puszyste i delikatne. Smakuje wybornie. Trzeba tylko wcześniej ugotować budyń, poddusić rabarbar i przygotować ciasto ucierane. Potem...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1658
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1477