Źródło: http://kuchnia-domowa-ani.blogspot.com/2022/04/ciasto-z-masa-kajmakowa-i-krakersami.html
Jak tylko zobaczyłam to ciasto u Ewy, to wiedziałam, że prędzej czy później je zrobię. I jednak zrobiłam je prędzej. Smakiem przypomina mi to moje ciasto 3bit, które bardzo lubię. Tu zamiast herbatników są słone krakersy, które fajnie przełamują słodycz masy kajmakowej. I robi się całkiem szybko. Najlepiej smakuje na drugi, a nawet na trzeci dzień. Polecam serdecznie...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521