Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2016/01/ciasto-z-makiem-i-kremem-budyniowym.html
Przepis i zdjecia znalazlam ostatnio w zakamarkach mojego komputera, gdzies sie zawieruszyl. A ze ciasto bylo pyszne i warto je zrobic, to je publikuje. Pierwszy raz upieklam to ciasto na rocznice slubu moich rodzicow, i od tamtej pory pieklam je juz wiele razy. Super sie sprawdza na roznego rodzaju spotkaniach ze znajomymi lub rodzina.Zapraszam :-)Skladniki:ciasto- 5 jajek- 50 g masla- 150 ...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 55
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 78
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492