Źródło: http://ktougoscimoichgosci.blogspot.com/2015/05/ciasto-z-kremem-wafelkowo-orzechowym.html
Ciasto z pyszna masa o niespotykanym, oryginalnym smaku, przypominajacym nadzienie z batonikow Kinder Bueno. Pomysl na mase podpatrzylam u Moniki.SKŁADNIKI (forma 24x24cm)Biszkopt:4 jajka2/3 szkl cukru2/3 szkl maki2/3 lyzeczki proszku do pieczeniaMasa:150g wafelkow orzechowych bez polewy (Monika poleca Familijne, ja tez takich uzylam)3/4 szklanki mleka 300g serka homogenizowanego waniliowego (ja...
Przepyszne ciasto bez pieczenia - ciasteczkowy... ⇖ 3170
Lubicie serniki? Ja wrecz uwielbiam! I czasem mam... ⇖ 805
Witam po przerwie:) Malo mnie bylo ostatnio ale... ⇖ 640
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478