Źródło: http://gogusiowo.blogspot.com/2016/02/ciasto-z-kawa-inka.html
Lubie kawe inke od bardzo dawna a teraz postanowilam zrobic z jej dodatkiem ciasto. Wyszlo smaczne, delikatnie kawowe i nie przeslodzone a do tego proste.Skladniki:biszkopt:3 jajka4 lyzki cukru zwyklego4 lyzki maki pszennejpol lyzeczki proszku do pieczenia1 lyzka kawy inkidodatkowo:2 sniezki400 ml mleka zimnego2 lyzki zelatyny2 lyzki cukru4 lyzki kawy inkiNa biszkopt ubijamy bialka na sztywno z cu...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1708
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1509