Źródło: http://kruchebabeczki.blogspot.com/2020/10/ciasto-w-z.html
Dzień dobry :-) To ciasto chodziło już za mną od dawna. Po prostu uwielbiam go. Pamiętam jak byłam mała i z mamą chodziliśmy do cukierni na ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie na to ciacho właśnie. Kilka razy próbowałam robić, ale jakoś tak wyszło, nie wyszło. Tym razem jak dla mnie super :-) Żeby nie było za słodko, to na dolny biszkopt i pod polewę dałam dżem z czarnej...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474