Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2014/11/ciasto-urodzinowe.html
Zostalam niedawno poproszona o upieczenie ciasta na urodzinowe przyjecie - stad nazwa wypieku :)Wymyslilam sobie cos kremowego, slodkiego i puszystego;) I ponizej przedstawiam Wam efekt mojej inwencji tworczej;) Mam nadzieje, ze przypadnie Wam do gustu :) Ciasto wydaje sie pracochlonne, ale zapewnia, ze przy odpowiedniej organizacji pracy pojdzie Wam szybko i sprawnie :) Ciasto skladam sie kakaowe...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533