Źródło: http://kruchebabeczki.blogspot.com/2022/01/ciasto-kruche-z-orzechowa-pianka-i.html
Dzień dobry :-) Podobno dzisiaj blue monday czyli najbardziej depresyjny dzień roku. Dla mnie to normalny dzień, jakoś takie stwierdzenia do mnie nie przemawiają i nie wiem po co je ktoś wymyśla. Na pewno poniedziałek umili Wam dobre ciacho do kawy :-) Polecam kruche z orzechową pianką i powidłami śliwkowymi. Jak go tylko zobaczyłam u Asi na blogu (klik), to wiedziałam, że...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478