Źródło: http://strefawypiekow.pl/przepis/ciasto-cappuccino/
Bardzo smaczny sposob na wykorzystanie mleka w proszku. Pyszne, lekkie ciasto na biszkopcie, idealne do kawy. Takie ciasto cappuccino z mlekiem w proszku i biszkoptami jadlo pewnie wielu z Was, ja przedstawiam swoja wersje. Przygotowanie Najpierw upiec biszkopt: Bialka oddzielic od zoltek, ubic na sztywna piane. Pod koniec ubijania stopniowo dodawac cukier, dalej ubijajac. Dodawac po kolei zoltka,...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478