Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/08/ciasto-biszkoptowe-z-jabkami.html
Pyszne, niezbyt slodkie ciasto do popoludniowej kawy. Robi sie je blyskawicznie, wiec jest swietnym rozwiazaniem, gdy zjawia sie niespodziewani goscie. 4 jajka3/4 szkl cukrulyzka goracej wodyszklanka maki pszennejlyzeczka proszku do pieczenia2 jablkacukier puder do posypaniaBialka oddzielic od zoltek. Bialka ubic na sztywna piane ze szczypta soli. Żoltka utrzec na puch z cukrem, na koniec ubijani...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540