Źródło: http://www.kuradomowa.info/2019/11/ciasto-bez-pieczenia-3bit.html
3BIT jedno z moich ulubionych ciast bez pieczenia. Jest bardzo slodkie i kaloryczne, ale warte grzechu. Idealne dla osob ktore nie potrafia piec. Ciasto przygotowuje sie szybko, a jeszcze szybciej znika z talerza.
Ciasto z czerwonej fasoli to moje ulubione ciasto... ⇖ 699
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474