Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2014/10/ciasto-bananowe-z-pralina-i-kremem.html
Ten przepis nie nalezy do tych ekspresowych, ale za to jest prosty , wyjatkowo smaczny , wilgotny i mieciutki....Bananowe blaty przekladane domowym kremem karmelowym, zwienczone pralina z solonych orzeszkow. Brzmi za slodko? Nic bardziej mylnego, ciasto wbrew pozorom nie jest przeslodzone ani mdle. Reka sama siega po kolejne kawalki.Polecam do wyprobowania :)Przepis jest moja wariacja ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478