Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/06/ciastko-xxl.html
Z okazji Dnia Dziecka warto przygotowac naszym dzieciakom jakas slodka niespodzianke.Ja upieklam mojej Oliwce mega duze ciastko z kolorowymi orzeszkami w czekoladzie. Byla zachwycona bo uwielbia zarowno ciastka jak rowniez te orzeszki :)Przygotowanie takiego deseru zajmie zaledwie kilka chwil a mina naszego dziecka po otrzymaniu mega duzego ciastka jest bezcenna :)Przepis znalazlam na blogu ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537