Źródło: http://kruchebabeczki.blogspot.com/2021/08/ciasteczka-ziarenka-kawy.html
Dzień dobry :-) To, że kawę uwielbiam to chyba już wiecie ;-) Piję przeważnie dwie dziennie, czasem trzy, ale to już czasem. Najbardziej lubię ziarnistą, taką którą sobie sama zmielę w młynku i potem przygotuję w ekspresie ciśnieniowym. Zapach kawy po prostu kocham, taki unoszący się po domu. Kawa to takie moje myślę, że nie groźne uzależnienie, na pewno dla mnie...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478