Źródło: http://www.zrobtosmacznie.pl/2016/05/ciasteczka-o-smaku-orzechowym.html
Zainspirowana przepisem z bloguDi gotuje, zrobilam dzis ciasteczka orzechowe. W oryginalnym przepisie sa o smaku krowkowym, jednak ja wykorzystalam do ciastek maslo orzechowe i dodalam rodzynki. Ciasteczkasaprzepyszne, w czasie pieczenia w calym domu bylo czuc orzechy. Sa tak pyszne, az obawiam sie ze do powrotu meza zostanie pusta miseczka ;) Polecam :)Skladniki:* 100 g ma...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1704
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507