Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/01/chrusciki-orzechowe.html
Chrust, faworki, kreple.... te pyszne ciastka smazymy glownie w okresie karnawalu, na ostatki i w Tlusty Czwartek. Swoja nazwe zawdzieczaja francuskiej faveur tzn. waska wstazka. To tyle regulki ;)Moja mama smazyla faworki odkad pamietam. Obok oponek to byl obowiazkowy smakolyk na Tlusty Czwartek. Przepis mojej mamy zmienilam, dodajac zmielone orzechy wloskie. Wyszly przepyszne i aromatyczne. Po...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540