Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/06/chrupiace-czeresnie-w-ciescie-drozdzowym.html
Pomysl znaleziony gdzies w sieci, cudnie wiszace kulki ciasta na cienkich ogonkach.Spisalam szybko na karteluszce skladniki ciasta i nie wiem skad, wiec jak znajdzie sie autor to zapraszam.To jest znakomity deser i znakomity pomysl na wykorzystanie nadmiaru czeresni lub po prostu na piekne przywitanie gosci.Zapewniam ze beda zachwyceni i smakiem i wygladem.Poleccie pomysl dalej.Dzisiaj Dzien Ojca ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488