Źródło: https://prostepesto.pl/cherimoya-dlaczego-warto-ja-jesc/
Cherimoya to owoc o smaku truskawki, papai, ananasa i banana. Jego miąższ jest tak delikatny, słodki i kremowy, że używa się go do lodów. Artykuł Cherimoya. Dlaczego warto ją jeść? pochodzi z serwisu Przepis Kulinarny ProstePesto a jego autorem jest Poradnik Kulinarny.
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1679
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501