Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/12/chatka-puchatka.html
Przepyszny serowy deser bez pieczenia. Nie tylko dobrze smakuje ale tez pieknie prezentuje sie na stole.Moze wydawac sie troche trudny do zrobienia ale w rzeczywistosci wcale taki nie jest. W razie potrzeby mozna poprosic kogos do pomocy przy skladaniu herbatnikow.Masa serowa:750 g twarogu poltlustego250 g masla1 szkl cukru pudru1 lyzka kakao1/2 lyzeczki ekstraktu waniliowego36 herbatnikowcz...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537