Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2014/09/cappuccino.html
Cześć =) Cappuccino to najlepszy napój kawowy na każdą porę dnia =)Mocne, gorzkie espresso z idealnie kontrastującą delikatną, mleczną pianką.W zależności od upodobań smakowych, wierzch można poysypać sproszkowanączekoladą(jak na zdjęciu), lub cynamonem.Najlepsze, oczywiście, będzie cappuccino wykonane w domu,w dobrym...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473