Źródło: http://kolizjesmakow.blogspot.com/2018/07/burgery-z-czerwonej-fasoli.html
Slyszeliscie o kampanii Jedz jak mistrz ? My dowiedzialysmy sie o niej zaledwie kilka tygodni temu, a popieramy ja rekami i nogami. Kampania powstala przy wspolpracy z pilkarzami FC Barcelona (co dla nas nie jest jakos szczegolnie istotne) i ma na celu zachecenie dzieci do zdrowego odzywiania sie (a to istotne jest bardzo!). Same mamy w domu dzieci i same wiemy jak trudno naklonic je do spozywani...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Pijecie wode w ciagu dnia?Nie herbate, kawe, sok,... ⇖ 898
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533