Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2016/04/bueczki-z-zioami.html
Malych i pysznych buleczek nigdy dosc, bo i kanapeczki do pracy czy do szkoly.Na sniadanie z wedlina ale i z dzemem smakuja wybornie. Warto piec bulki bo i fajnie i szybko a potem pozywnie, pieczecie?Ja i tak zbyt malo ale pieke i delektujemy sie pysznym pieczywem.Te polecam bo szybko i smacznie.Przepis z ksiazki Malgorzaty Puzio "Domowy wypiek chleba " Buleczki z ziolami. ROZWIŃ I...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521