Źródło: https://cukierenkaklementynki.blogspot.com/2014/03/budyn-z-malinami.html
Taki budyn to smak mojego dziecinstwa. Czesto taki przygotowywala moja mama. Teraz ja robie go dla coreczki, ktora uwielbia budyn. Latem zaprawilam maliny z cukrem i sa jak znalazl do budyniu. Doskonaly na drugie sniadanie lub podwieczorek. Robi sie go w kilka chwil, a smakuje wybornie.*dla dwoch osob:Skladniki:500 ml mleka1 opakowanie budyniu waniliowego2 lyzki cukru1 maly sloiczek malin w ...
W ciagu ostatniego tygodnia pieklam to ciasto juz... ⇖ 2268
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510