Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2021/01/brownie-ala-snickers.html
Wilgotne, mocno czekoladowe ciasto w połączeniu z kajmakiem i solonymi orzeszkami skradło serca mojej rodzinki. Wszystkim bardzo posmakowało i zniknęło ze stołu jako pierwsze spośród innych słodkości.To niewątpliwie deser dla wielbicieli czekolady i orzeszków.Brownie:250 g masła250 g gorzkiej czekolady4 jajka w temp. pokojowej250 g cukruniepełna szklanka mąki pszennej2...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537