Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/12/bigos-pieczony-z-czerwonym-winem.html
Bigos od zawsze pieke w brytfannie w piekarniku. Nie wiem czy sa jakies minusy tej metody, dla mnie ma same plusy. Nie trzeba pilnowac czy sie nie przypala, wczesnie dodana kielbasa sie nie rozgotowuje, nie rozpada a smak bigosu jest po prostu obledny. Moja wersja bigosu jest bardzo urozmaicona, zawiera kilka roznych kawalkow miesa, dwie rozne sliwki oraz pol-wytrawne wino. Polecam z calego ...
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 910
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1752
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1556