Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2019/05/bezowiec-z-rabarbarem.html
Ciasto kruche z rabarbarem pamietam jeszcze z dziecinstwa. Mama piekla je bardzo czesto gdy tylko zaczynal sie sezon na to warzywo. Do tego gotowala pyszny rabarbarowy kompot i wraz z siostrami mialysmy wspaniala uczte :) Tym razem do ciasta zrobilam mega wielka beze, gdyz w zamrazalniku zalegalo mi sporo bialek. Beza z wierzchu jest krucha a w srodku puszysta i mieciutka jak pianka. Po prostu dos...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537