Źródło: https://www.wilczkowyswiat.pl/2016/11/bartosz.html
Pyszne, jesienne, wilgotne ciasto z duza iloscia jablek i cynamonu. To pierwsze ciasto, ktore nauczylam sie piec jako nastolatka. I pieklam zazwyczaj jesienia, ze swiezych jablek prosto z sadu. Do tej pory mam do niego sentyment. Jest bardzo proste, nie potrzeba uzywac do niego miksera. Wystarczy tylko wymieszac skladniki i wlozyc do piekarnika. Polecam wszystkim poczatkujacym w kuchni.To mo...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488