Źródło: https://slodkomii.blogspot.com/2016/01/bananowo-truskawkowa-jaglanka.html
Nie wiem jak Wy ale ja przywiązuję dużą wagę do śniadań. Spożywam je zazwyczaj jakieś pół godziny po przebudzeniu bo w przeciwnym razie jestem głodna jak wilk i jest mi słabo. Najczęściej jadam omlet jaglany z owocami. Staram się by moje śniadania były pożywne, pełnowartościowe i przede wszystkim zdrowe, żeby dawały mi dużo energii aby pozytywnie rozpocząć...
Co powiecie na pyszne i zdrowe śniadanie?Mam dla... ⇖ 532
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493