Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2016/01/bananowe-paczusie.html
Jak karnawal to szalejemy, pieczemy, smazymy i bawimy sie.Te paczusie sa najpyszniejsze ze wszystkich ktore smazylam dotychczas a do tego jeszcze znikaja szybciej niz inne dotychczas.Blyskawicznie sie je robi a potem pysznie chrupia pod zebem.Polecam smazcie.Mozna je posypac cukrem pudrem ale mozna je rowniez polac miodem czy sosem czekoladowym.Bananowe paczusie. ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ.....
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493