Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/01/babka-z-nutella-i-orzechami.html
Witajcie w Nowym Roku :)Aby oslodzic sobie pierwszy dzien nowego roku upieklam ta pyszna babke z nutella. Inspirowalam sie przepisem z mojewypieki.pl. Zmniejszylam tylko ilosc cukru i zamiast orzechow laskowych dodalam wloskie, bo te akurat mialam w domu. Polecam wszystkim wielbicielom czekolady. Babka jest wilgotna i po prostu pyszna :)120g masla 180g cukru pudru 5 jajek 150g nutel...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537