Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/11/babeczki-z-wisniami.html
Babeczki sa pyszne i delikatne w smaku. W polaczeniu z owocami sa wysmienite. Te babeczki pieklam w lecie kiedy mialam dostep do swiezych wisni ale z powodzeniem mozecie uzyc wisni mrozonych lub z kompotu.Babeczki beda pyszne rowniez z innymi owocami.1,75 szkl maki0,75 szkl cukru1 lyzka proszku do pieczenia2 jajka5 lyzek olejukilka kropel aromatu migdalowegoszkl mlekaok 20 dag pozbawionych pestek ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537