Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/12/babeczki-z-makiem.html
Bardzo czesto podczas przygotowan do swiat zostaje troche masy makowej. Z powodzeniem mozna upiec wtedy takie muffinki. Beda nie tylko cieszyly oko ale i podniebienia najwiekszych smakoszy. Nie znam nikogo kto by nie lubil tych slodkich babeczek.Wam tez polecam :)Ciasto:2 szkl maki pszennej2 lyzeczki proszku do pieczenia4 lyzki domowego cukru waniliowego1 jajko1 szkl mleka1/2 szkl olejuszczy...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537