Źródło: http://samaslodyczuasi.blogspot.com/2016/01/afrykanczyk.html
Witajcie :) Dzisiaj chcialam Was zaprosic na pyszne ciasto Siostry Anastazji o nazwie Afrykanczyk, dlaczego taka nazwa to nie wiem moze od ciasta makowego :) przepis oczywiscie troszke zmienilam i zrobilam je po swojemu, zamiast jablek dalam np: truskawki Ciasto sklada sie z wilgotnego ciasta makowego, masy budyniowej, ciasta biszkoptowego, masy truskawkowej galaretkowej. Jest py...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478