Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/01/3-bit.html
Pewnie wiekszosc z Was jadla juz to ciasto. Ja zrobilam je dopiero niedawno, na swieta. Jest pyszne, slodkie, rozplywajace sie w ustach. Wprost idealne do kawy. Jesli jeszcze jest ktos kto go nigdy nie jadl to koniecznie musi wyprobowac. Ja zaluje, ze zdecydowalam sie tak pozno ;)Przepis moja mama dostala od kolezanki. ok 4 paczki herbatnikow2 budynie waniliowe1/2l mleka1 galaretka cytrynowakostka...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537