Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2014/03/258.html
Tak jestem dziwna, wiem to.Ale nic nie poradze na to, ze kocham jesien.I dlatego tak dobrze sie teraz czuje.Bo piekna jesien mamy tej wiosny (tak wlasciwie to jeszcze tej zimy).Bo wlasnie w deszczowe popoludnia,idac szarym chodnikiem,wdychajac ciezkie, wilgotne powietrze,obserwujac ludzi ze spuszczonymi glowami, probujacych przescignac wiatrja czuje, ze zyje.Jak...
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 843
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 849
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1017
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 758
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1715
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1519