Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2014/03/254.html
Cisnienie skacze,zima probuje jeszcze wpasc na chwile by sie pozegnac.A raczej to chyba jesien sobie przypomniala. Kocham zime, ale zima.Teraz juz w polowie marca niech bedzie wiosna.Zaczynam sie z nia zaprzyjazniac i doceniac jej uroki.Wiec huraganie-z-deszczem do zobaczenia za kilka miesiecy,a teraz oddaj tych kilka stopni, ktore zabrales dzis w nocy.&nb...
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 843
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 849
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1017
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 758
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1715
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1519