Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2014/03/249.html
Sugerujecie, ze powodem mojego humoru, a raczej jego braku jest przesilenie wiosenne?O tak. Zdecydowanie sie z tym zgadzam.W sumie latwiej zrzucic wine na pore roku, niz uznac,ze samemu jest sie zrodlem wlasnego smutku i beznadziei ;PAle co roku mam to samo.W zeszlym roku przygotowujac sie do matury myslalam,ze z niej zrezygnuje.Nie bylam w stanie sie do niczego przyg...
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 843
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 849
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1017
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 758
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1517