Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2013/08/244-bezjajeczne-serniczki-z-patelni.html
Moze i nie wyszly za pierwszym razem idealne, ale na pewno jeszcze kiedys je zrobie ;DDzisiaj zgodnie z przewidywaniami ma byc 30 stopni. Mimo tego na obiad bedzie zupa - z bobu i fasolki szparagowej, oczywiscie lekko przestudzona. Pierwszy raz od kilku lat kupilam bob i zapomnialam juz, jaki jest dobry. A fasolka szparagowa to moje ukochane warzywo w tym sezonie. Niech to lato sie nie konczy...Be...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478