Źródło: http://asiawkuchni.blogspot.com/2013/06/zupa-krem-z-bialej-kapusty.html
Witajcie !:)Dzisiaj jak co dzien bylam na wyprawie rowerowej razem z moim Panem fotografem oczywiscie, wykrecilismy 30km ,czuje je w nogach.Poziom endorfin znacznie mi sie podniosl:) uwielbiam tak spedzac czas:),pogoda byla idealna na rower.Wyjechalismy ok 13ej ,zapowiadali przelotne deszcze,ale niezrazeni tym pojechalismy. ...
Witajcie:)Ostatnio duzo sie dzieje, dlatego tez... ⇖ 621
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474