Źródło: http://www.gitmallina.pl/2015/02/zapraszam-na-palmiery.html
Czy mieliscie sytuacje ze ida goscie,a Wy nie macie w domu, nic czym moglibyscie ich poczestowac?Na pewno!Kazdemu kiedys mial taka sytuacje, ale spokojnie !!!Wazne zeby miec ciasto francuskie i 30 minut,jezeli to mamy to jestesmy uratowani!Czary mary i przekaska do kawy gotowa !!!PALMIERY ! Skladniki potrzebne do przygotowania ciasteczek:1 rolka ciasta francuskiego3 lyzki c...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 14
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531