Źródło: http://kuchnianaobcasach.blogspot.com/2013/12/zyczenia-na-nowy-rok.html
Kochani czytelnicy bloga zycze Wamradosnego i szczesliwego Nowego Rokuz marzeniami, o ktore warto walczyc,z radosciami, ktorymi warto sie dzielic,z przyjaciolmi, z ktorymi warto byc,z nadzieja, bez ktorej nie da sie zyc!Do Siego Roku!
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488