Źródło: http://kuchniaukrysi.blogspot.com/2015/04/zyczenia-na-wielkanoc.html
Świeta tuz, tuz... przed nami. Pogoda wprawdzie zrobila nam zarcik, ale w sercu... wiosna J Kochani, niech ta wiosna zawita do Waszych domow i w te swieta radujcie sie z rodzina przy wielkanocnym stole Dzisiaj Kochani przesylam swiateczne zyczenia, ale... mam nadzieje, ze po swietach zajrzycie do mnie po nowe smaczne przepisy. Pozdrawiam Was swiatecznie, Krys Dziekuje za odwiedziny na moim...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478